07.02.2017

PRVENSTVO ISTARSKE I PRIMORSKO GORANSKE REGIJE U STOLNOM TENISU VRSAR-2017

Proteklog vikenda stolnoteniski klub “Vrsar” iz Vrsara bio je domaćin ekipnog prvenstva za najmlađe kadetkinje i kadete, kao i pojedinačnog prvenstva za seniorke i seniore u stolnom tenisu. Turniri za seniorke i seniore su bili ujedno i kvalifikacijski za prvenstvo Hrvatske. U konkurenciji najmlađih kadetkinja prvo mjesto osvojio je ŽSTK “Pula”, drugo mjesto STK “Opatija”, dok je ekipa Vrsara zauzela treće mjesto. U muškoj konkurenciji najmlađih kadeta prvo mjesto osvojila je ekipa STK “Pula”, drugo mjesto STK “Opatija”, treće mjesto STK “Vrsar”, a četvrto STK “Novigrad”. U pojedinačnoj konkurenciji 1. Jardas – “Kvarner” Rijeka, 2. Krstevski – Pula, 3. Morić “Kvarner” Rijeka, 4. Buvinić – “Maestral – Umag. Ova 4 seniora ostvarila su plasman na državno prvenstvo. Kod seniorki 3. mjesto Katalinić Sanela – STK “Novigrad”, 2. mjesto Radaković Mia – STK “Crikvenica”, dok je najbolja domaća predstavnica iz STK “Vrsar” Martina Rioža. Prve dvije prvoplasirane seniorke ostvarile su plasman na državno prvenstvo.